עשיתי בדיקת דנא.... מה עכשיו? (עברית)

עשיתי בדיקת דנא.... מה עכשיו? (עברית)


360 views  

by Janna Helshtein, MyHeritage Webinars

Ready to watch more?

Subscribe now and access all 1550 classes, and have access to 5913 pages of supplemental syllabus materials.

Subscribe

 

עשיתי בדיקת דנא.... מה עכשיו? (עברית)


360 views

אז קניתם ערכת דנא, ירקתם, שלחתם, חיכיתם ו.. הגיעו התוצאות. מה עושים עכשיו? בוובינר נעשה סדר, נסביר מה נמצא איפה באתר, מה משמעות המספרים, הלשוניות השונות ואיך להגיע למידע שמעניין אותנו.


 
 

Share your Comments:Presenter: Janna Helshtein

ז'אנה הלשטיין, גנאלוגית 15 שנה ובעלת אתר במיי הריטג' כבר מעל 7 שנים. בארבע השנים האחרונות מתמקדת בשילוב עבודה עם דנא. זה החל בחיפוש אישי והיום, מעבר למחקר משפחתי היא עוזרת לאנשים אחרים למצוא בני משפחה. נושא הדנא דל בחומרים בעברית, ובעקבות בקשות מדוברי עברית בארץ ובעולם, היא פתחה את דף פייסבוק וערוץ יוטיוב בשם "דנא בגובה העיניים", בהם היא מעלה סרטוני הסברה על העיסוק בדנא ועבודה עם תוצאותיו. ז'אנה מרצה בימים אלה על מסע החיפוש אחר אביו של בעלה בהרצאה מרתקת שנקראת: "סודות.משפחה.דנא".

Janna Helshtein

Presenter: MyHeritage Webinars

MyHeritage is the leading global destination for discovering, preserving and sharing family history. Our platform and DNA kits make it easy for anyone, anywhere to embark on a meaningful journey into their past and treasure their family stories for generations to come. Our powerful technology does the searching for you, revealing fascinating new details about your family history — effortlessly.

MyHeritage Webinars
MyHeritage Webinars's Upcoming Webinars
MyHeritage Webinars's Webinar Library